Kaymakam İrfan DEMİRÖZ Başkanlığında 24.04.2018 Salı günü saat 14.00’da İlçemiz Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Toplantı Salonunda İl Genel Meclis Üyeleri, Daire Amirleri, Köy ve Mahalle Muhtarlarının katılım ile Muhtarlar Toplantısı yapılarak, Köy Muhtarları arasından Birlik meclis üyesi seçimi yapıldı.

Köylerimize KÖYDES ve İl Özel İdaresi tarafından yapılan içmesuyu, altyapı, depo tadilatı, otomatik klorlama cihazı takılması işi, yol yapım yatırımları, cami tuvalet ve şadırvanları, köylerdeki yıkık binaların kaldırılması, sokakların temizlenmesi konuları görüşüldü.

Kaymakam Demiröz; köylerimizin her türlü ihtiyaç ve sorununda, İlçe daire amirlerimizle gerçekleştirdiğimiz köy ziyaretlerimizde köylerimizin ve vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ediyor, köylerimizin eksik ve sıkıntılarını yerinde tespit ediyoruz. Köylere Hizmet Götürme Birliği projelerimiz ile ilçemiz merkez ve köylerimizin tüm ihtiyaçlarına çare olmaya devam ediyoruz. İnşallah hep birlikte özverili çalışmalarımız ile altyapı, yol, içme suyu sorunu olan hiçbir köyümüz kalmayacak. Elde etmeyi düşündüklerimizin içinde hiçbir şey bize halkın sevgi ve takdiri kadar faydalı ve şeref verici olamaz. Aşk ile çalışan yorulmaz, biz de aşk ile köylerimize, ilçemize hizmet etmeye devam ediyoruz. İşbirliği ve dayanışma ile çalışarak ilçemiz merkez ve köylerinin her türlü ihtiyaç ve sıkıntısına çare olmaya devam edeceğiz. Amacımız vatandaşlarımıza daha kaliteli bir yaşam sağlamak, köylerimizi daha yaşanılır, daha modern yerler haline getirmek. Bu kapsamda Büyükoturak Köyümüzün içmesuyu çalışmaları tamamlanarak, içmesuyu sorunu tamamen çözülmüştür. Devletimizin elini İlçemiz merkezi ve tüm köylerimize, ihtiyaç olan her yere ulaştıracağız.

Bütün muhtarlarımızla birlik beraberlik içerisinde bir araya gelerek, sen, ben kavgasına girmeden ilçemiz ve köylerimiz için işbirliği içinde çalışacağız. Toplantıda değerlendirilen konuların takipçisi olacağımı belirterek, hepinize teşekkür ediyor, görevlerinizde başarılar diliyorum. Dedi